Prevádzkovateľ webu Rímskokatolícka cirkev Farnosť Turzovka, IČO: 31 912 362 ako prevádzkovateľ na účely ochrany osobných údajov

spracováva na tejto webovej stránke cookies nevyhnutné pre technické fungovanie webových stránok, ako aj pre analytické účely.

Farnosť Turzovka

Rímskokatolícka Cirkev

Liturgický kalendár a program pobožností

Pondelok

17:15 - Pobožnosť za rodiny

Utorok

17:15 – Pobožnosť za deti (modlia sa chlapci)

Streda

17:15 – Pobožnosť za deti (modlia sa dievčatá)

Štvrtok

17:00 – Mariánske večeradlo, po večernej sv. omši adorácia

Piatok

17:15 – Krížová cesta

Sobota

Féria

Nedeľa

TRETIA PÔSTNA NEDEĽA

 

Krížové cesty

V pôstnom období sa konajú pobožnosti krížovej cesty. Vždy v piatok pred sv. omšou o 17:15 a v nedeľu o 15:00 hod. Kto sa zúčastní na krížovej ceste, môže získať za obvyklých podmienok úplné odpustky. Dnes sa ju budú modliť ženy. V piatok birmovanci a na budúcu nedeľu muži.

 

Birmovanecká svätá omša

Svätá omša a náuka pre  birmovancov bude v piatok 13.3. o 18:00 hod. Účasť všetkých birmovancov je povinná!

 

Stretnutie rodičov birmovancov

Na budúcu nedeľu 15. 3.  hneď po krížovej ceste v kostole (krížová cesta začína o 15:00 hod.). bude v kostole stretnutie rodičov našich  birmovancov. Účasť je nutná.

 

Stretnutie rodičov prvoprijímajúcich detí

Rodičia, ktorí prihlásili deti na prvé sväté prijímanie, budú mať stretnutie o dva týždne v nedeľu 22.3. hneď po krížovej ceste v kostole (krížová cesta začína o 15:00 hod.). Účasť všetkých rodičov je nutná.

 

Opatrenia proti šíreniu vírusu COVID 19

Z dôvodu hygienických opatrení  si dočasne nebudeme dávať pri bohoslužbách znak pokoja (podanie ruky na výzvu kňaza) a nebude pri vchode do kostola k dispozícii svätená voda. Prosíme vás, ak ste chorí, zostaňte doma a liečte sa. V prípade ochorenia veriaceho neviaže povinnosť zúčastniť sa na sv. omši v nedeľu a prikázaný sviatok. 

 

Dary  a poďakovanie

Na charitu ste obetovali spolu: Turzovka – 1150,71€, Turkov 53€, Dlhá 82,60€.  Srdečná vďaka za Váš súcit s biednymi. Na kostol obetoval pán Jozef Slezák 500€. Ďakujeme za vaše milodary na kostol. Nech Pán odmení vašu obetavosť a službu pre farnosť.
Prihlásiť

Prihláste sa do svojho účtu

Užívateľské meno *
Heslo *
Zapamätať

Rímskokatolícka cirkev Farnosť Turzovka, všetky práva vyhradené.

Copyright © 2014 - 2019.

Created by Silvester Judák.

Tvorba farských webov.