Prevádzkovateľ webu Rímskokatolícka cirkev Farnosť Turzovka, IČO: 31 912 362 ako prevádzkovateľ na účely ochrany osobných údajov

spracováva na tejto webovej stránke cookies nevyhnutné pre technické fungovanie webových stránok, ako aj pre analytické účely.

Farnosť Turzovka

Rímskokatolícka Cirkev

Liturgický kalendár a program pobožností

Pondelok

Preblahoslavenej Panny Márie Lurdskej, ľub. spomienka

17:15 - Pobožnosť za rodiny

Utorok

17:15 – Pobožnosť za deti (modlia sa chlapci)

Streda

17:15 – Pobožnosť za deti (modlia sa dievčatá)

Štvrtok

Sv. Cyrila, mnícha, a sv. Metoda, biskupa, patrónov Európy a hlavných patrónov Žilinskej diecézy, sviatok

17:00 – Mariánske večeradlo, po večernej sv. omši adorácia

Piatok

17:15 – posv. ruženec nebude

Sobota

Panny Márie v sobotu

Nedeľa

ŠIESTA NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ


Svetový deň chorých

V pondelok 11.2.  je 27. Svetový deň chorých. Pri tejto príležitosti budeme v pondelok (čiže zajtra) v rámci večernej svätej omše o 18:00 hod. udeľovať sviatosť pomazania chorých. Zároveň Vás prosíme, aby ste svojich chorých, ak je to možné, priviezli do kostola. Tiež pripomíname, že kto chce z dôvodu vážnej choroby alebo pokročilého veku prijať túto sviatosť, musí byť vyspovedaný.

 

Lamačské chvály

Pozývame vás na evanjelizačný program s kapelou Lamačské chvály. Uskutoční sa v piatok 15.2.  o 18:00 hod. vo Farskom kostole v Turzovke. Program začne sv. omšou pre birmovancov a mládež; po svätej omši budú chvály pre rodiny, mládež, spoločenstvá, pre všetkých.

 

Púť do Medžugorja s pobytom pri mori

V čase od 14.7. do 20.7. 2019 organizujeme púť do Medžugorja s dvojdňovým pobytom pri mori. V cene 200€ je zahrnutá doprava, poistenie, polpenzia a ubytovanie (na 5 nocí). Môžete sa prihlásiť v sakristii. Kto sa prihlási, musí si v sakristii vyzdvihnúť Súhlas so spracovaním osobných údajov. 

 

Dary na kostol a poďakovanie

Na kostol ste obetovali: z prvonedeľnej zbierky – Turzovka 1502,17€, Dlhá 54,40€, Turkov 43,50€. Na kazateľnicu obetovali piati Bohu známi darcovia spolu 215€. Srdečná vďaka za vaše milodary na kostol. Nech Pán odmení Vašu obetavosť a službu pre farnosť.
Prihlásiť

Prihláste sa do svojho účtu

Užívateľské meno *
Heslo *
Zapamätať

Rímskokatolícka cirkev Farnosť Turzovka, všetky práva vyhradené.

Copyright © 2014 - 2019.

Created by Silvester Judák.

Tvorba farských webov.